how to make your own website

TWİTTER OTOMATİK HESAP KASICI HAKKINDA


Twitter otomatik hesap kasıcı ile ekleyeceğiniz hesap yada hesapları ile bir çok işlemi otomatik gerçekleştirebilir ayrıca işlemlerin hızını ayarlayabilirsiniz. Bir çok otomatik işlem yapan panelin özelliklerini inceleyelim.

Twitter Panel Özellikleri

1

Otomatik Beğeni

Panel, siz çevrim dışı durumdayken dahi kesintisiz işlem yapar. Anasayfanıza düşen tweetleri otomatik olarak beğenerek etkileşim kazanabilirsiniz.

2

Otomatik Tweet

Belirlediğiniz kullanıcı tweet attığında aynı şekilde sizin hesabınızda aynı tweet atar.

3

Otomatik Takip

Belirlenen kullanıcının takipçilerini/takip ettiklerini otomatik olarak sizin belirlediğiniz miktar ile takip eder, geri takip kazanabilirsiniz.

4

Otomatik Mesaj

Takipçilerinize ve sizi yeni takip eden kişilere otomatik olarak sizin belirlediğiniz mesajı gönderir.

5

Zamanlı Tweet

Belirlediğiniz hesabın tweet limitleri kadarınca tweetlerini çeker. Belirlediğiniz periyotlarla paylaşır. (Örneğin: 60 Dakikada 1 Kez.)

6

Otomatik Unfollow

Bu özellik, sizin belirlediğiniz saatte 1 kez sizi takip etmeyenleri veya tüm herkesi unfollow eder. (Örneğin: 3 Saatte 1 Kez Beni takip etmeyen herkes unfollow etsin.)

7

Hızlı Unfollow

Tek tuşla sizi takip etmeyenleri veya tüm kişileri unfollow eder.

8

Temizlik İşlemleri

Tweet Silme: Tek tuşla belirlediğiniz limite kadar ki tweetleri tamamiyle siler. 
DM Silme: Tek tuşla gelen DM'leri veya giden DM'leri rahatlıkla silebilirsiniz.
Beğeni Sil: Tek tuşla belirlediğiniz limite kadar ki tüm beğenileri siler


ÖNEMLİ NOTLAR
Kafanızı karıştıran soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Not:  Panel siz uyurken bile 7/24 işlem yapar. Spam yememesi için belirli limitler vardır (Örn: Otomatik Takip, Saatlik max: 100 kişi.). Hesabınızı sisteme ekledikten sonra bilgisayarınızın/telefonunuzun , internetinizin açık olmasına gerek duymadan işlem yapar.
Not 2: Premium üyelik aldığınızda aldığınız pakete göre hesap ekleme limitiniz mevcuttur.
Not 3: 1 Aylık, 3 aylık 6 aylık ve 12 aylık olmak üzere 4 adet paketimiz mevcuttur. Tüm paketlerimizde yukarıdaki özelliklerin(Oto takip, oto beğeni vs.) hepsini kullanabilmektesiniz
Not 4: Panel nedir diye kısaca açıklayacak olursak, İYMedya twitter otomatik hesap kasıcı sistem sizin hesabınızı otomatik olarak kasar. Siz istediğiniz özelliği (Oto beğeni, Oto takip vs.) ayarladıktan sonra yatabilirsiniz, gerisini sistem kendisi halledecektir.
Not 5: Paneldeki özelliklerin hepsini kullanmak zorunda değilsiniz. Örn. sadece Otomatik DM kullanacaksanız Otomatik DM ayarlayıp sadece bu özelliği kullanabilirsiniz. Diğer özellikleri kullanmanız için ayarlamanız gerekmektedir.
Not 6: Nasıl satın alabilirim ? iymedya.com kayıt olup giriş yapınız. Daha sonra sol menüden 'Market' kısmına giriş yaptıktan sonra istediğiniz paketi alıp kullanmaya başlayabilirsiniz
Not 7: Ödeme yöntemleri: Online Ödeme; Panel'e giriş yapıp market kısmından istediğiniz paketi online satın alabilirsiniz. Havale&EFT ile Ödeme; BURAYA TIKLAYARAK alacağınız paketin ücretini havale/eft yapabilirsiniz.  Ödeme yaptıktan sonra paketiniz 30 dakika içerisinde verilecektir.